Školy a školky v přírodě

Kombinace geografického umístění v nadmořské výšce 590 m. n. m. , krásného, klidného venkovského prostředí, čistého vzduchu, širokého vyžití a kapacitních možností našeho penzionu přímo vybízí k uspořádání školy v přírodě, letního tábora i zimního tábora. Je možné uspořádat k nám letní i zimní školní výlety. A to všechno samozřejmě od nejmenších dětí až po dospívající mládež.

Nabízíme ubytování v pokojích o celkové kapacitě 45 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Na přilehlém pozemku si můžete i postavit vaše stany. Stravování u nás je přizpůsobeno Vašim potřebám. Samozřejmostí je u nás strava 5x denně ( 3 hlavní jídla + 2 svačiny ) a dodržování pitného režimu. To platí v případě že si necháte sestavit jídelníček kompletně u nás i v případě že máte různé požadavky.

Náš penzion a blízké okolí nabízí nepřeberné množství možností, jak využít čas vaší školy či školky v přírodě, letních i zimních táborů nebo školních výletů. Přímo v penzionu je možno využít prostornou jídelnu, která se v případě potřeby změní na společenskou místnost s velkým projekčním televizorem s úhlopříčkou 120 cm a moderní audio a video technikou. To je vhodné jak pro pouštění např. výukových programů tak třeba pro pořádání diskoték pro děti. Součástí je i dětský koutek pro nejmenší. Pro venkovní aktivity, nebo třeba i venkovní oběd je určena krytá venkovní terasa. Tuto je možné využít jako třídu, společenskou místnost nebo třeba jídelnu na čerstvém vzduchu. Od terasy je to už jenom pár kroků k bazénu. Ten je za pěkného počasí stále napuštěný a jeho užívání je pochopitelně v ceně ubytování. Je rozdělen na dvě části. Jedna slouží jako brouzdaliště a druhá je pro plavce. Vzhledem k osvětlení bazénu je zde možné i večerní koupání.

Krásná okolní příroda přímo vybízí ke krátkým i delším výletům do přírody. Je možné se vydat na procházku do blízkých lesů i na vzdálenější výlety. V létě je v okolí řad koupališť nebo třeba síť cyklostezek a turistických značených cest. Pro zimní období je zde několik areálů pro lyžaře a to bud´ několik sjezdovek a lyžařských areálů nebo i přírodní či umělé běžecké tratě. Více o možnostech sportovního vyžití se dozvíte v sekci VOLNÝ ČAS. Pokud chcete čas vaší školky, školy v přírodě, zimního nebo letního tábora či školního výletu trávit raději prohlídkou hradů, zámků, tradiční architektury, řemesel nebo některého z blízkých muzeí, je zde také široká škála možností. Více o tipech na výlet naleznete opět v sekci VOLNÝ ČAS. Pro vaše výlety můžeme zajistit i autobusovou dopravu. V případě, že budete mít dopravu vlastní, lze parkovat přímo v oploceném areálu našeho penzionu.

Ceny za naše služby se řídí aktuálním ceníkem, který najdete v ceníku. Bez zajímavosti jistě není možnost různých bonusů a slev. Velice se těšíme na setkání s vámi při vašem pobytu v našem penzionu. Jsme připraveni Vám nabídnout ubytování přesně podle vašich představ aby jste od nás odjížděli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Takže nashledanou v Bolešíně U Šikulů.